Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
