Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: disabled
is: óvirkjað

en: Confirm
is: Vátta

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disable
is: Óvirkja

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Year
is: Ár

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: %name has been deleted.
is: Strikað: %name.

en: Deleted user: %name %email.
is: Strikaði brúkara: %name %email.
