Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Year
he: שנה

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Conditions
he: תנאים

en: Condition
he: מצב

en: Negate
he: שלילי

en: Days
he: ימים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: Deleted user: %name %email.
he: נמחק החשבון: %name %email.

en: When cancelling a user account
he: כאשר מבטלים חשבון משתמש

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
he: האמנם ברצונך לבטל חשבונות משתמשים אלו
