Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: %name has been deleted.
kk: %name жойылды.

en: Deleted user: %name %email.
kk: Қолданушы жойылды: %name %email.
