Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany
