Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Year
mn: Жил

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
