Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Year
nl: Jaar

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Period
nl: Punt

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: %name has been deleted.
nl: %name is verwijderd.

en: Deleted user: %name %email.
nl: Gebruiker verwijderd: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: When cancelling a user account
nl: Bij het opheffen van een gebruikersaccount

en: %name has been disabled.
nl: %name is uitgeschakeld.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruikersaccounts wilt opheffen?

en: Blocked user: %name %email.
nl: Gebruiker: %name %email geblokkeerd.

en: Add Policy
nl: Beleid toevoegen

en: Delete policy
nl: Beleid verwijderen

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
nl: Weet u zeker dat u het beleid %name wilt verwijderen?

en: Policy Name
nl: Beleidsnaam

en: Are you sure you want to delete the @label condition?
nl: Weet u zeker dat u de @label voorwaarde wilt verwijderen?

en: Add Condition
nl: Voorwaarde toevoegen
