Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй
