Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Year
si: අවුරුද්ද
