Auto Purge Users (5.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Year
sr: Година

en: Condition
sr: Услов

en: Negate
sr: Негација
