Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: User role
af: Gebruikersrol

en: %name has been deleted.
af: %name is geskrap.
