Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Year
ar: السنة

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: Conditions
ar: الشروط

en: Condition
ar: شرط

en: Negate
ar: نفي

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: %name has been deleted.
ar: تم حذف %name.

en: Deleted user: %name %email.
ar: حُذف المستخدم: %name ‏%email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: When cancelling a user account
ar: عند إلغاء حساب مستخدم

en: %name has been disabled.
ar: تم تعطيل %name.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ar: هل أنت متأكد من إلغاء هذه الحسابات؟

en: Blocked user: %name %email.
ar: مستخدم ممنوع: %name %email.

en: Add Policy
ar: إضافة سياسة

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
ar: هل انت متأكد أنك تريد حذف السياسة %name ؟
