Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Year
et: Aasta

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Condition
et: Tingimus

en: Period
et: Ajavahemik

en: Negate
et: Eita

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: %name has been deleted.
et: %name on kustutatud.

en: Deleted user: %name %email.
et: Kustutatud kasutaja: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: When cancelling a user account
et: Kasutajakonto kustutamisel

en: %name has been disabled.
et: %name on keelatud.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
et: Kas oled kindel, et soovid need kasutajakontod kustutada?

en: Blocked user: %name %email.
et: Kasutaja on blokeeritud: %name %email.
