Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Year
gu: વર્ષ

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Condition
gu: શરત
