Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: Year
is: Ár

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Period
is: Punktur

en: %name has been deleted.
is: %name hefur verið eytt.
