Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Summary
ja: 概要

en: Year
ja: 年

en: User role
ja: 役割

en: Add condition
ja: 条件を追加

en: Conditions
ja: 条件

en: Condition
ja: コンディション

en: Period
ja: 期間

en: Negate
ja: 否定

en: Days
ja: 日

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: %name has been deleted.
ja: %name が削除されました。

en: Deleted user: %name %email.
ja: ユーザーが削除されました： %name さん (%email)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: When cancelling a user account
ja: ユーザーアカウントが無効になるときに

en: %name has been disabled.
ja: %name は無効になっています。

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ja: これらのアカウントをキャンセルしてよろしいですか？

en: Blocked user: %name %email.
ja: ブロックされているユーザー: %name %email.
