Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Year
lt: Metai

en: User role
lt: Narių rolės

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Negate
lt: Paneigti

en: Days
lt: Dienos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: When cancelling a user account
lt: Kai narys panaikina paskyrą

en: %name has been disabled.
lt: %name išjungta.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šias narių paskyras?

en: Blocked user: %name %email.
lt: Užblokuotas narys: %name %email.
