Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: ID
mr: आय डी

en: Year
mr: वर्ष

en: Conditions
mr: अटी

en: Condition
mr: अट

en: Negate
mr: रद्द

en: Days
mr: दिवस
