Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Year
nn: År

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Deleted user: %name %email.
nn: Sletta brukar: %name %email.

en: Blocked user: %name %email.
nn: Blokkera brukarr: %name %email.
