Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Deleted user: %name %email.
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି: %name %email.
