Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Summary
pt: Resumo

en: Year
pt: Ano

en: User role
pt: Grupo de utilizador

en: Conditions
pt: Condições

en: Condition
pt: Condição

en: Period
pt: Ponto final

en: Negate
pt: Negar

en: Days
pt: Dias

en: Months
pt: Meses

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: %name has been deleted.
pt: %name foi eliminado.

en: Deleted user: %name %email.
pt: Utilizador eliminado: %name %email.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments

en: When cancelling a user account
pt: Ao cancelar uma conta de utilizador

en: %name has been disabled.
pt: %name foi desativado.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
pt: Tem a certeza que quer cancelar estas contas de utilizador?

en: Blocked user: %name %email.
pt: Utilizador bloqueado: %name %email.
