Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Year
ro: Anul

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Add condition
ro: Adaugă condiție

en: Conditions
ro: Condiții

en: Condition
ro: Condiție

en: Negate
ro: Neagă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: %name has been deleted.
ro: %name a fost şters.

en: Deleted user: %name %email.
ro: Am șters cont utilizator: %name %email.

en: When cancelling a user account
ro: Când se anulează un cont de utilizator

en: %name has been disabled.
ro: %name a fost dezactivat.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ro: Sunteți sigur că doriți să anulați aceste conturi de utilizator?

en: Blocked user: %name %email.
ro: Utilizator blocat: %name %email.
