Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: %name has been deleted.
sq: %name është eleminuar.

en: Deleted user: %name %email.
sq: U eleminua përdoruesi: %name %email.
