Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Year
ug: يىل
