Auto Purge Users (5.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: ID
vi: Mã

en: Year
vi: Năm

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Add condition
vi: Thêm điều kiện

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Days
vi: Ngày

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: %name has been deleted.
vi: %name đã bị xóa

en: Deleted user: %name %email.
vi: Đã xóa người dùng: %name %email.

en: When cancelling a user account
vi: Khi hủy một tài khoản người dùng

en: %name has been disabled.
vi: %name đã bị vô hiệu.

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
vi: Bạn có chắc chắn là muốn xóa các tài khoản người dùng này không?

en: Blocked user: %name %email.
vi: Đã chặn người dùng: %name %email.
