Auto Purge Users (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Year
bn: বছর
