Auto Purge Users (8.x-3.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: %name has been deleted.
dz: %name བཏོན་གཏང་ཡོད།

en: Deleted user: %name %email.
dz: བཏོད་གཏང་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན: %name %email.
