Persistent URL (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Label
pt: Rótulo

en: System
pt: Sistema

en: Provider
pt: Provedor

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Providers
pt: Provedores/Serviços
