Push Framework (2.2.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: default
es: predeterminado

en: Label
es: Etiqueta

en: Teaser
es: Resumen

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Active
es: Activo

en: Channel
es: Canal

en: Display modes
es: Modos de visualización
