Push Framework (2.2.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: General
hy: Ընդհանուր
