Push Framework (2.2.9) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: default
hu: alapértelmezés

en: Label
hu: Címke

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Active
hu: Aktív

en: General
hu: Általános

en: Channel
hu: Csatorna

en: Push
hu: Eltolás

en: Display modes
hu: Megjelenítési módok

en: Use default settings for content
hu: Alapértelmezett beállítások használata a tartalomhoz
