Push Framework (2.3.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: default
ar: المبدئي

en: Label
ar: التسمية

en: Teaser
ar: موجز

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Active
ar: نشط

en: General
ar: عام
