Push Framework (2.3.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: default
bg: по подразбиране

en: Label
bg: Заглавие

en: Teaser
bg: Резюме

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Active
bg: Активен

en: General
bg: Общи
