Push Framework (2.3.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: default
it: predefinito

en: Label
it: Etichetta

en: Teaser
it: Anteprima

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Active
it: Attivo

en: General
it: Generale

en: Channel
it: Canale

en: Display modes
it: Modalità visualizzazione
