Push Framework (2.3.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: default
pt: predefinido

en: Label
pt: Etiqueta

en: Teaser
pt: Resumo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Active
pt: Ativo

en: General
pt: Geral

en: Channel
pt: Canal

en: Event ID
pt: ID do evento

en: Display modes
pt: Modos de exibição personalizados
