Push Framework (2.3.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: default
el: προεπιλογή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Active
el: Ενεργό

en: General
el: Γενικά

en: Display modes
el: Τρόποι προβολής
