Push Framework (2.3.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: default
lt: įprasta

en: Label
lt: Etiketė

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Active
lt: Aktyvus

en: General
lt: Bendras

en: Display modes
lt: Atvaizdavimo būdai
