Push Framework (2.3.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: default
nl: standaard

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Active
nl: Actief

en: General
nl: Algemeen

en: Channel
nl: Kanaal

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID

en: Display modes
nl: Weergavemodi
