Push Framework (2.3.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: default
ro: implicit

en: Label
ro: Etichetă

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Active
ro: Activ

en: Display modes
ro: Tipuri de afișaj
