Push Framework (2.3.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Label
ka: სათაური

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Active
ka: აქტიური

en: General
ka: ზოგადი
