Push Framework (2.3.5) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: default
oc: defaut

en: Label
oc: Etiqueta

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Active
oc: Actiu
