Push Framework (2.3.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: default
ast: predefiníu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Active
ast: Activu

en: General
ast: Xeneral
