Push Framework (2.3.6) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང
