Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
