Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Apply
bs: Primjeni
