Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Target
hu: Cél

en: Send Message
hu: Üzenet küldése

en: Sent status
hu: Küldés állapota

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Apple
hu: Alma

en: Language Code
hu: Nyelvkód

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: Generate new certificate string
hu: Új tanúsítvány-karaktersorozat generálása
