Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Desc
it: Disc

en: Owner
it: Proprietario

en: Configuration
it: Configurazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Apply
it: Applica

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
