Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: User Name
ja: ユーザー名

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Desc
ja: 降順

en: Owner
ja: 所有者

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Token
ja: トークン

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Apply
ja: 適用

en: Language code
ja: 言語コード

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Target
ja: ターゲット

en: Sent status
ja: 送信状況

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Network
ja: ネットワーク

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Language Code
ja: 言語コード

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
