Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
