Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
